Halı Yıkama

SAKARYA HALI YIKAMA HİZMETİ DETAYLI HALI TEMİZLİĞİ VE HALILARIN HİJYENİ KONUSUNDA SİZLERE HİZMET VERMEKTE OLAN SAKARYA HALI YIKAMA FABRİKASI

 

Makbuz karşılığında yıkama fabrikamıza gelen halılar önce zaman sırasına göre işleme tabi tutulur. Halılarınız ilk olarak hijyenik bir ortamda makinelerde yıkanır ve daha sonra gerekli uygulamalardan geçirilir. Halılarınız sadece halı yıkama uygulamaları için özel üretilmiş makineler ile yıkanır. Kullandığımız halı yıkama şampuanları anti-bakteriyeldir ve %100 doğaldır. Yıkama sırasında doğada parçalanabilen ve sağlığa herhangi bir zararı olmayan şampuanlar kullanılmaktadır. Sakarya Halı Yıkama Fabrikası olarak Halı yıkama işlemleri tamamlandıktan sonra nem alma ve kurulama işlemlerine geçilir. Bu uygulamalar da tamamlanarak adreslerinize ilk gün ki gibi temiz bir şekilde ulaştırılır. Ayrıca halılarınız şebeke suyu ile yıkanmakta. Firmamızda bu hizmetlerin tamamı yer alırken halı temizliği yapılırken otomatik yıkama ve ekipmanları kullanılır. Tamamen hijyenik bir ortamda yıkanacak olan halılarınız bu sayede uzun ömürlü bir kullanıma sahip olur.

 

Halı yıkama işlemleriniz için muhakkak bir profesyonel firmadan destek alınız. Elde ve evde yıkanan halılar daha çok aşınıp daha çok maliyet ve külfet ile sizlere büyük bir vakit kaybı yaşatır. Halılarınızda biriken toz, leke, mikrop, bakteri ve partiküller alie sağlığınızı tehdit etmekte. Bu yüzden mevsimlik olarak halılarınızı yıkatmanızda fayda var.

 

Sağlıklı Temizliğin Değerini Bilenlere Özel...

 

İşyerimizde yıkanan halı türlerini aşağıdan inceleyiniz.

Makina Halısı

Makina Floş

Peluş Halı

İpek Peluş

Shagy Halı

İpek Shagy Halı

El Dokuma Halı

Yün Halı

Nepal Halı

Çin Halısı

İpek Halı

Farklı Türde Halılarınız İçin Lütfen İletişim Sayfamızdan Bilgi Alınız.

© Tüm Hakları Saklıdır. | 2002 - 2021